• Darbo dienos

    8:00 - 20:00

  • Šeštadienis

    8:00 - 20:00

  • Sekmadienis

    nedirbame

Komanda

  /  Komanda

Labas! Aš Juozas Proškevičius, trečios kartos kirpėjas. Visą gyvenimą augau apsuptas šios profesijos magijos ir grožio, perimdamas savo amato paslaptis ir patirtis iš  ilgus dešimtmečius Kauno damas puošusių savo mamos ir močiutės. O istorijos apie senelio pasiekimus Smetonos laikais pasėjo mintis apie išskirtinį saloną Kauno širdyje. Ilgai brandintą MAESTRO studijos idėją realiu kūnu pavertėme kartu su brangiausiu gyvenimo žmogumi, žmona Šarūne.  O prisijungę turtingos patirties, talentingi savo sričių meistrai susibūrė į galingą stiprių profesionalų komandą, į kurią žvelgdamas galiu drąsiai sakyti: čia kiekvienas meistras – MAESTRO ir visus juos jungia viena misija – meilė tam ką daro.

Mūsų komandos nariai

Juozas Proškevičius

plaukų stilistikos MAESTRO, studijos įkūrėjas

Meistrystės galia, perduodama iš kartos į kartą: meilę savo amatui Juozas paveldėjo augdamas ištisoje kirpėjų dinastijoje, o jos kulminacija tapo studijos MAESTRO sukūrimas. Jau du dešimtmečius gražinantis klientes ir klientus Juozas garsėja ne tik kaip tobulų dažymų kūrėjas, fantastiškų kirpimų guru, bet ir kaip tas, kuris geba skaityti tarp eilučių ir išpildyti jūsų stiliaus svajones.

Juozo super galia: dėmesys klientui ir įsiklausymas, gebėjimas pabrėžti jūsų prigimtinį, unikalų grožį.

Juozas sako: „Subūręs puikią komandą jaučiu neapsakomą malonumą jai padėti ir pasidalinti savo patirtimi. O vienas geriausių kiekvieno MAESTRO pagalbininkų yra mano kurta programėlė grožio srities profesionalams – STAY IN CHARM.“

Juozo moto: „Gyvenimas per trumpas, kad sėdėtume nieko neveikdami. Mūsų darbai bei poelgiai turi palikti tik teigiamus prisiminimus apie mus.“

Laura Jakubauskienė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Vyrai, moterys, ilgaplaukiai ir trumpaplaukiai, dažantys plaukus ir puoselėjantys natūralumą, ieškantys praktiško funkcionalumo ar trokštantys sužibėti išskirtinėje šventėje – iš meistrės Lauros kėdės kiekvienas pakyla su patenkinta šypsena ir nepriekaištingu rezultatu. Profesionalė, kurios darbuose dera aukšta darbo kokybė, kruopštumas ir kūrybingumas, „Oway“ kosmetikos ambasadorė Lietuvoje.

Lauros super galia: įvairių technikų plaukų dažymai (airtouch, balayage, ombre, flamboyage, sruogavimai), plaukų priauginimas, proginiai šukavimai ir nuotakų šukuosenos, ypatingo kruopštumo reikalaujantys kirpimai.

Laura sako: „Siekti geriausių darbo rezultatų padeda domėjimasis nuolat besikeičiančiomis tendencijomis, atsinaujinančių technikų tobulinimas ir bendravimas su klientais.“

Lauros moto: „Kad ir ką darytumėte, darykite tai iš visos širdies.“

Irina Zudova

Plaukų stilistikos MAESTRO

Dirbdama su plaukais Irina visada kuria ne vien kirpimą ar dažymą, bet visų pirma – bendrą įvaizdį. Klientų ši meistrė ypač vertinama už patikimumą: būdami Irinos kėdėje, galite atsipalaiduoti ir būti tikri – ji visada sukurs geriausią ir stilingiausią jūsų versiją.

Irina drąsi, kūrybinga ir kartu subtili meistrė: savo kūrybines galias praturtina ne tik kasmet dirbdama su „Mados infekcija“, bet ir tapydama bei keliaudama po jos taip mylimus kalnus.

Irinos super galia: visi kirpimai ir dažymai, o ypač – garbanotų plaukų, tiek moteriškų, tiek vyriškų.

Irina sako: „Svarbiausia, kad rezultatu būtų patenkintas pats meistras, o klientas – pripras,“ – šitą linksmą šūkį iš manęs yra girdėjęs kiekvienas mano klientas.“

Irinos moto: „Nėra negražių žmonių, yra tik tie, kurie dar nesutiko savo grožio meistro“.

Laura Sabaliauskis

Plaukų stilistikos MAESTRO

Kirpėja, stilistė, koloristė Laura į šio amato subtilybes gilinasi jau beveik du dešimtmečius, iš kurių nemažą dalį praleido Londone. Mylinti madą, stilingus žmones ir interjero dizainą, kuriam su malonumu skiria savo laisvalaikį ir semiasi įkvėpimo.

Savo darbuose ji puikiai geba subalansuoti laisvę ir kūrybą su tikslia technika ir taikliais pasiūlymais konkrečiam klientui. Todėl šie ją vertina – už profesionalumą, kruopštų darbą, vertingus patarimus ir, žinoma, visada puikią nuotaiką bei įsiklausymą.

Lauros super galia: šviesinimai, balayage technikos dažymai, sruogavimai, juvelyriniai sruogavimai, trumpi stilingi kirpimai..

Laura sako: Nebūkime nuobodūs – sukurkime džiazą plaukuose!

Lauros moto: „Gyvenk šia akimirka, bet elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi“.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Raimonda Trapaitė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Raimonda yra ta meistrė, iš kurios kėdės kiekviena šviesiaplaukė pakyla virtusi deive, o ilgi plaukai suspindi fantastišku žvilgesiu ir spalviniais perėjimais. Nuo natūralių sruogavimų iki pribloškiančių pokyčių – Raimondos sukauptas žinių bagažas leidžia labai tiksliai parinkti tai, kas geriausiai tinka konkrečiam žmogui.

Raimondos super galia: AirTouch, balayage, sruogavimai, blondavimai, ilgų plaukų dažymai.

Raimonda sako: „Myliu savo darbą, nes jame galiu kurti grožį. O labiausiai nudžiugina mano paslauga patenkinti ir emocijų neslepiantys klientai.“

Raimondos moto: „Kiekviena nauja diena – tai nauja galimybė.“

Asta Bražė

PLAUKŲ STILISTIKOS MAESTRO

Ko norėtumėte šiandien? Elegantiško kirpimo? Ar balayage dažymo? O gal lengvo patonavimo ir plaukus atkuriančios procedūros? Plataus profilio plaukų stilistikos meistrė Asta – jūsų paslaugoms. Nuo patogių sprendimų kasdienybei iki nepaprastų šukavimų jūsų ypatingai dienai: Astos darbo kokybę netruksite įvertinti jau po pirmo apsilankymo. Kaip ir jos savito pajautimo, nuoširdaus bendravimo, meilės grožiui. Savo vidinius resursus papildanti bėgimu, joga, psichoterapija, knygų ir miško ritualais, Asta visada turi kuo pasidalinti ir su žmogumi, sėdinčiu jos kėdėje.

Astos super galia: kūrybiškumas ir įkvėpimas – struktūra ir sistema – tobulėjimas ir autentiškas know how.

Asta sako: „Gražiausias atpildas darbe – kai matydama rezultatą klientė žavisi savimi.“

Astos moto: „Grožis slypi reginčiojo akyse. If you know, you know.“

Dovilė Vaitkevičienė

Depiliacijos MAESTRO

Glotnios odos kūrėja ir visų depiliacijos paslapčių žynė – apie Dovilės gebėjimą meistriškai pasirūpinti visais nereikalingais kūno plaukeliais garsas sklinda iš lūpų į lūpas, o jos malonus bendravimas, jaukiai praleistas laikas ir domėjimasis naujovėmis paskatina sugrįžti dar ir dar kartą.

Dovilės super galia: atidumas detalėms, švelni ir kokybiška paslauga, naudojant naujausias metodikas ir progresyviausius produktus.

Dovilė sako: „Kaskart džiaugiuosi, kai mano klientai sugrįžta: tai įvertinimas už kokybišką darbą ir paskatinimas judėti pirmyn!“

Dovilės moto: „Tikėk tuo, ką darai. Nenustok augti kaip asmenybė ir profesionalas. Tobulumui ribų nėra!“

Sonata Markevičienė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Nuoširdi ir šilta Sonata savo darbe pabrėžia sąžiningumą: niekada nežadėti ir nedaryti to, kas neveiks, netiks, nepasiteisins. Todėl įsiklausymas į klientą, didelis dėmesys natūralumui, plaukus ir galvos odą atkuriančios bei puoselėjančios procedūros – tai, už ką Sonatą renkasi ir vertina klientai. O ji pati savo darbą myli už supantį grožį ir gerus, atvirus žmones.

Sonatos super galia: dėmesys elegancijai, moteriški kirpimai ir plaukus atkuriančios procedūros, meistriški fenavimai ir pagarba natūralumui.

Sonata sako: „Per du dešimtmečius savo profesijoje supratau viena: tobulėti reikia visados ir nuolat. Todėl esu atvira pokyčiams, naujovėms ir nepailsdama ieškau įkvėpimo.“

Sonatos moto: „Sėkmė nėra galutinė, nesėkmės nėra amžinos, svarbiausia – nuolat judėti į priekį.“

Renata Motiejūnienė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Nuo techniškai atliktų kirpimų iki meistriškų dažymų – plataus profilio meistrei Renatai paklūsta viskas, o sėkmę garantuoja kruopštumas ir preciziškai atliktas darbas. Per 20 metų sukaupta milžiniška patirtis dera su gebėjimu išgirsti kliento norus, o Renatos gebėjimas betarpiškai bendrauti padeda rasti geriausius sprendimus ir puoselėti jūsų plaukų sveikatą bei grožį.

Renatos super galia: moteriški ir vyriški kirpimai, techniški ir tiksliai parinkti dažymai, kūrybingi šukavimai, dailūs fenavimai ir kirpimas karštomis žirklėmis.

Renata sako: „Savo darbe akcentuoju ne vienkartinį efektą, o patogų ir komfortišką ilgalaikį rezultatą.“

Renatos moto: „Mažiau yra daugiau.“

Inga Jarienė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Įdėmi jums, atidi detalėms, tiksli darbuose – tai Ingos darbo principai, kuriuos ji puoselėja jau daugiau kaip du dešimtmečius. Tai meistrė, tiksliai įvertinanti jūsų spalvinį tipažą ir gebanti parinkti kirpimus bei dažymus ne tik pagal veido, galvos formą, bet ir pagal jūsų asmenybę. Savo pašaukimui atsidavusi visu šimtu procentų, po darbų ji neretai skuba pas klientus į namus – atlikti proginius šukavimus ar makiažus.

Ingos super galia: modeliniai kirpimai, kūrybingi dažymai, šilti pokalbiai ir vertingi plaukų priežiūros patarimai.

Inga sako: „Kaskart džiaugiuosi įveikusi sudėtingą darbą ir gavusi nuostabų rezultatą – kaip ir šiltomis klientų šypsenomis.“

Ingos moto: „Būk sąžiningas sau.“

Donatas Potra

Plaukų stilistikos MAESTRO

Jei žodžiui „charizma“ reikėtų gyvo pavyzdžio – juo taptų Donatas: puikų estetinį pojūtį ir tikslų meistriškumą įvaldęs profesionalas. Tas, su kuriuo niekada nebus liūdna, o kartą apsilankęs, būtinai dar sugrįši.

Donato super galia: fantastiški dažymai, kvapą gniaužiantys šukavimai, lankstus požiūris į klientą ir aiškus poreikių išpildymas.

Donatas sako: „Žinau, kad gyvenime būna visko, todėl net ir ekstra atveju, pamiršusiai užsirašyti klientei, stengiuosi atrasti vietos savo sustyguotoje darbotvarkėje.“

Donato moto: „Gyvename tik kartą – išbandyti reikia viską.“

Daina Stanionė

PLAUKŲ STILISTIKOS MAESTRO

Kaskart, atsisėdus į Dainos kėdę, klientei belieka atsipalaiduoti ir mėgautis: platus šios meistrės veiklos profilis ir milžiniška darbo patirtis garantuoja, kad ne tik gausite puikų modelinį kirpimą, fantastišką dažymą, bet ir plaukų spa ar priauginimo procedūras. O ypatingoms progoms Daina visada sukurs ypatingą šukavimą. Ir tai nenuostabu: pergalės kirpėjų konkursuose, aplankyti pasaulinio garso tobulinimosi kursai, komandinė patirtis ruošiant modelius pasirodymams – viskas liudija didžiulę patirtį, energiją veikti ir nuolat tobulėjančią meistrę.

Dainos super galia: proginiai šukavimai, o didžiausias įvertinimas – nuotakos parodytas pasitikėjimas.


Daina sako: 
Esu dėkinga savo klientams, kurie pasitiki ir vertina mano profesionalumą, tiki tuo, ką darau, net vykstant dideliems pokyčiams jų plaukuose“.

Dainos moto: „Buvimas savimi niekada neišeis iš mados.“

Viktorija Belickė

Plaukų stilistikos MAESTRO

Viktorijai nėra neįveikiamų koloristinių užduočių ar dažymo technikų: balayage, ombre, airtouch – tai jos darbo kasdienybė ir aistra. Kaip ir žavingi moteriški kirpimai, prabangūs vakarėlių šukavimai ar nuotakų šukuosenos. Ir visa tai ji palydi nuoširdžiais patarimais, empatišku požiūriu į klientą ir didžiule pagarba jūsų plaukų sveikumui.

Viktorijos super galia: niekas taip lengvai ir greitai nesukuria holivudinių vilnijančių garbanų, kaip tai daro ši meistrė, pildanti visų ilgaplaukių svajones!

Viktorija sako: „Pastebėjau, kad pas mane lankosi žmonės, kuriems gražūs plaukai yra svarbi gyvenimo ir įvaizdžio dalis, todėl dirbdami kartu – meistras salone, o klientas namuose – visada pasiekiame geriausio rezultato.“

Viktorijos moto: „Ką darai – daryk iš visos širdies.“

Vismantas Michejevas

Plaukų stilistikos MAESTRO

Žinių sėmęsis iš geriausių šalies ir tarptautinių meistrų, Vismantas šiandien yra mylimas klientų tiek už savo aukščiausios kokybės darbus, tiek už asmenybės charizmą. Sukurti ir pritaikyti kirpimą ar dažymą, kurie geriausiai atitiktų unikalų ir išskirtinį jūsų stilių bei gyvenimo būdą – tai tik viena darbo dalis. Kita, už kurią taip vertinate Vismantą – pasirūpinti savo klientais ir jų kasdiene plaukų priežiūra taip, kad plaukai atrodytų nepriekaištingai visur ir visada. Taip, Vismantas tą gali!

Vismanto super galia: trumpi moteriški kirpimai, vyriški kirpimai, dažymai.

Vismantas sako: „Klientams sukuriu tokią emociją, kad jie jaustųsi kaip draugai ir svečiai. Be to, visi puikiai žino, kad net išėjus iš salono, mano dėmesys nesibaigia: esu visada pasirengęs pakonsultuoti, net būdamas ne darbinėje aplinkoje.“

Vismanto moto: „Ką darai, daryk gerai, o jei manai, kad negali, tai susikaupk ir padarysi geriausiai.“

Lina Stojanienė

PLAUKŲ STILISTIKOS MAESTRO

Ilgus metus puošusi pajūrio damas, Lina prisijungė prie MAESTRO komandos kaip talentinga plaukų stilistė, koloristė ir šukuosenų meistrė, kuriai nuoširdžiai patinka tai, ką daro, o grožį ji įžvelgia visur ir visada. Gal todėl klientai tai jaučia – ir noriai patiki Linai kirpimus, dažymus ar proginius šukavimus.

Linos super galia: gera nuotaika, nuoširdumas, profesionalumas.

Linos sako: „Savo kasdieniame darbe labiausiai džiaugiuosi kurdama šukuosenas įvairioms progoms – tai mane be galo įkvepia.“

O kaip dėl gyvenimo moto? – „Visame kame įžvelgti bent lašelį grožio.“

Awad

BARBERIS MAESTRO

Tikra kosmopolitiškos dvasios esencija – tai apie vyriškų kirpimų ir barzdos priežiūros meistrą Awad. Egiptietis, dešimtmetį dirbęs savo gimtojoje šalyje, dar dešimtį metų – Italijoje, garsiausių grožio salonų tinkluose, kur turtinto savo patirtį, žinias ir meistrystę. Šiandien Awad – jūsų paslaugoms, pasirengęs kasdien kurti nepriekaištingą vyrišką stilių.

Awad super galia: nuoširdus mėgavimasis savo darbu.

Awad sako: „Man patinka mokytis ir tobulėti – tiek darbe, tiek gyvenime.“

Awad moto: Dirbti taip, kad jūs norėtumėte sugrįžti.“

Vytis Mickevičius

Barberis MAESTRO

Nuo vyriškų plaukų kirpimų, barzdos modeliavimų ar antakių korekcijų, iki jaunikio paruošimo vestuvėms: per penkerius darbo metus Vytis nepaliaujamai tobulina savuosius barberio sugebėjimus, kaskart sugebėdamas pateisinti, o neretai ir pranokti net reikliausių klientų lūkesčius. Ir tai nenuostabu: nes šis meistras nuoširdžiai myli savo darbą, laiko stilistinį pulsą ir geba įsiklausyti į kliento poreikius.

Vyčio super galia: tarptautinio darbo patirtis ir gebėjimas kirpti bei formuoti įvairių tautybių vyriškus plaukus bei šukuosenas.

Vytis sako:  „Didžiausią laimę darbe teikia besišypsantys, laimingi ir sugrįžtantys klientai: nuostabus jausmas padėti žmogui jaustis gražiu ir pasitikinčiu savimi!“

Vyčio moto: „Ne kiekybė – bet kokybė.“

Vilius Navickas

Barberis MAESTRO

Vyriškosios stilistikos koncentratas – iš vienų rankų: plaukų kirpimas, barzdų formavimas ir viskas, kas telpa į profesionalaus ir savo darbą mylinčio barberio apibrėžimą. Vilius užtikrina aukšto lygio paslaugą, garantuoja sustyguotas detales ir kruopštumą, sudedantį visus taškus ant i – kad klientai sugrįžtų vėl ir vėl.

Viliaus super galia: šešėliavimai, klasikiniai kirpimai.

Vilius sako: „Po darbų didžiąją dalį laisvalaikio praleidžiu sportuodamas ir išbandydamas save naujose srityse: nuo elektroninės muzikos festivalių draugams, iki kelionių motociklu – nes nepalaikau ramaus gyvenimo būdo!“

Viliaus moto: „Ką darai – daryk gerai“.

Akvilė Drakšaitė

Makiažo ir Antakių specialistė

Savo profesinį augima pradėjau prieš 8 metus.

Pavadinčiau tai menišku prisilietimu prie žmogaus, kosmetikos priemonių ir savo sugebėjimų dėka galiu greitai ir efektyviai išryškinti gražiausius kliento bruožus, vizualiai pakoreguoti veido, akių, antakių ir lūpų formas, kartu išlaikydama kiekvieno kliento ir jau savaime gražius bruožus.
Akvilės super galia: Mano asmeninės savybės estetikos pojutis, empatija, kantrumas, kruopštumas ir akylumas detalėms puoselėti Jūsų naturalų grožį.

Akvilė sako: „Kalbant apie grožį, kai kurie dalykai niekada neišeina iš mados. Tiesą sakant, geriausias pasirinkimas, norint pasiekti nepriekaištingą išvaizdą – pradėti rūpintis savimi, nepažeidžiant natūralumo – juk kiekvienas esame unikalus ir vienintelis.”

Akvilės moto: „Viskas, kas su saiku, – naturalu ir gražu !”

Milda Butkevičienė

vizažo MAESTRO

Pats maloniausias komplimentas, kai jums sako „kaip gražiai atrodai“, o ne „koks gražus makiažas“! Tai žino vizažo profesionalė Milda ir jos klientės – kaskart po meistriško Mildos prisilietimo patiriančios tikrą grožio virsmą ir sužibančios savo tikruoju unikaliu grožiu.

Mildos super galia: akcentas natūralumui, todėl atliekami makiažai pabrėžia kiekvienos klientės individualius bruožus.

Milda sako: „Dirbu su Lietuvos pramogų ir muzikos pasaulio žvaigždėmis, mados ir televizijos projektuose, garsių dizainerių renginiuose, žurnalų fotosesijose. O visą likusį laisvalaikį dedikuoju šeimai ir kelionėms.“

Mildos moto: „Geras pavyzdys užkrečia.“

Marija Redikaitė

vizažo MAESTRO

Jei reikėtų atrasti vizažo žmogų-orkestrą, mūsų akys pirmiausia nukryptų į Mariją: įvairiausi makiažo stiliai, nuo natūralaus, iki paties ryškiausio, karalienės verti darbai ir jautrūs nuotakų makiažai, vyrų grimas ir teminiai dažymai. Nenuostabu, kad iš Marijos žinių ir patirties kolegos semiasi jos vedamose makiažo pamokose bei kursuose.

Marijos super galia: tobula talento ir meistrystės kombinacija, iš kurios gimsta kvapą gniaužiantys makiažai.

Marija sako: „Dalyvauju įvairiuose renginiuose, koncertuose, fotosesijose, mados šou. Be to, turiu kosmetologės išsilavinimą, tad ne tik puošiu žmones makiažu, bet ir rūpinuosi odos grožiu kosmetinėmis procedūromis.“ 

Marijos moto: „Pasaulio negaliu padaryti gražesniu, bet moteris – tikrai galiu!“

Diana Butkienė

nagų ir antakių priežiūros MAESTRO

Išaugusi grožio specialistų šeimoje, Diana jau nuo vaikystės žinojo, kad rūpintis ir puoselėti grožį – jos pašaukimas bei didžiausias malonumas. Ir klientės tai jaučia: kruopšti, atidi ir visada pozityvo kupina Diana ne tik tobulai puoselėja bei papuošia rankas ir pėdas, preziciškai sutvarko antakius, bet ir kaskart dovanoja geros nuotaikos dozę.

Dianos super galia: manikiūras, pedikiūras, gelinis lakavimas, geliniai nagai, antakių korekcija ir dažymas, laminavimas.

Diana sako: „Myliu savo darbą ir aistringai domiuosi naujovėmis, todėl esu nuolatinė įvairių kursų dalyvė, daug laiko praleidžiu gilindamasi į naujausias tendencijas, technologijas. Nors mano patirtis siekia jau keliolika metų, niekada nesustoju augti ir tobulėti.“

Dianos moto: „Darbas – tai mano hobis ir gyvenimas.“

VIKTORIJA MIELIAUSKAITĖ

HIGIENINĖS KOSMETIKOS MAESTRO

Ar nepriekaištingai sutvarkytos rankos ir pėdos gali tapti jūsų vizitine kortele? Taip, jeigu jomis rūpinasi Viktorija – higieninės kosmetikos kosmetikė, kurianti idealius manikiūrus su tobulu užbaigimu – kad nagai atrodytų puikiai visą mėnesį, ir puoselėjanti klienčių pėdas aukščiausios klasės pedikiūru.

Viktorijos super galia: aparatinis bei kombinuotas manikiūras, lakavimas kaučiukine baze su nago stiprinimu ir išlyginimu, gilus lakavimas po odele, klienčių pėdų ir nagų problemų sprendimas.

Viktorija sako: „Kiekvienas klientas nusipelno ne tik idealaus manikiūro ar pedikiūro, bet ir nepriekaištingos atmosferos procedūros metu.“

Viktorijos moto: „Geriausia motyvacija – dėkingų klientų šypsenos.“

Agnė Plečkaitytė

MANIKIŪRO MAESTRO

Net ir baigusi ekonomikos studijas, Agnė neatsispyrė savo tikrajam pašaukimui ir aistrai: kurti grožį. O daryti tai meistriškai ir žengiant koja kojon su moderniomis naujovėmis jai padeda įgimtas smalsumas ir nuolatinis tobulėjimas įvairiuose kursuose bei seminaruose. Klientai tai jaučia – ir vertina ne tik Agnės gabumus, kruopštumą, atidumą, kokybę, bet ir smagius pokalbius.

Agnės super galia:aparatinis / kombinuotas manikiūras, natūralios nago plokštelės išlyginimas / sustiprinimas baze, lakavimas po odele.

Agnė sako: „Visada stengiuosi išpildyti  kliento norus ir patenkinti lūkesčius, siekiu geriausio rezultato. Todėl kai vizito pabaigoje matau džiaugsmą ir šypseną jūsų veide – man tai didžiausias atlygis ir malonumas.“

Agnės moto: „Vienintelis būdas gerai dirbti – tai dirbti mylimą darbą.“

Ieva Bulvinaitė

MANIKIŪRO MAESTRO

Aukšta darbo kokybė, kruopštumas ir visada naujos tendencijos – tai Ievos darbo braižas. 

Kažkada baigusi kosmetologijos studijas Kaune, Ieva pasirinko eiti manikiūro meistrės keliu – ir niekada to nepasigailėjo: smulkmeniškai kruopšti, valandų valandas praleidžianti ieškodama naujų dizainų pavyzdžių, domėdamasi ir taikydama naujoves manikiūro srityje, ji greitai sulaukė klientų įvertinimo ir meilės. 

Ievos super galia: manikiūras ir ilgalaikis lakavimas.

Ieva sako: „Manau, klientai renkasi mane ne tik dėl manikiūro meistrui reikalingų savybių, bet ir dėl to, kad mėgstu bendrauti, esu gera klausytoja.“

Ievos moto:  „Didžiausias džiaugsmas – besidžiaugiantis klientas.“

Eglė Ramaškienė

MANIKIŪRO MAESTRO

Jau keliolika metų nagų priežiūros sferoje dirbanti Eglė puikiai žino, kad koks turtingas bebūtų meistro žinių bei patirties krepšelis, to negana – todėl ji nuolat tobulėja ir tobulinasi, žengdama koja kojon su naujovėmis. O jos klientai tą itin vertina. Be to, Eglė yra be galo kūrybinga, dovanojanti unikalius nagų dizaino sprendimus ne tik klientams, bet ir pasitikrinanti save konkursuose – kur ne tik kaupia patirtį, bet ir tampa nugalėtoja.  

Eglės super galia: nagų dizainas.

Eglė sako: „Daug mokausi, nuolat atnaujinu žinias, todėl galiu pasiūlyti profesionalias paslaugas“.

Eglės moto: „Darbe atiduok save 100 % – ir būsi įvertinta. “

Simona Pyvoriūtė

MANIKIŪRO MAESTRO

Nagų lakavimas ją traukė nuo mažų dienų, tad nors ir baigusi verslo valdymo studijas, vieną dieną Simona metė gerai apmokamą vadovės darbą ir pasuko ten, kur vedė širdis – į manikiūro ir nagų grožio pasaulį. Kombinuotas manikiūras, nagų priauginimas, darbas su geliais bei poligeliais, ekstra ilgų nagų priauginimas ir, žinoma, nagų dizainas – daugiau kaip 10 metų Simona dirba su šiomis technikomis, puošdama savo klientes. Vertinama ne tik dėl profesionalumo, bet ir už nuoširdų atsidavimą savo darbui.

Simonos super galia: nagų dizainas, kuriame atsiskleidžia tiek jos puikios technologinės žinios, tiek meniška prigimtis.

Simona sako: „Maloniausia mano darbo dalis – matyti klienčių emocijas po manikiūro paslaugos“.

Simonos moto: „Turėk mylimą darbą, ir tau niekada neteks dirbti“.

Živilė

Administratorė

Viktorija

Administratorė

Lukas

Asistentas

Renata

Asistentė

Gabija

Asistentė